ПРЕПОДАВАТЕЛСКИ ЕКИП

 

Шинка Хаджиева – ДИРЕКТОР
Замфир Ковачев – ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКTОР, учебна дейност
Николай Благоев – ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКTОР, административно-стопанската дейност

ЕКИПИ ЗА КЛЮЧОВИ КОМПЕТЕНТНОСТИ /МЕТОДИЧНИ ОБЕДИНЕНИЯ/ ПРОГИМНАЗИАЛЕН И ГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

Методично обединение „БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА“

  • Лариса Маринова – старши учител по БЕЛ, История и цивилизация
  •  Биляна Топалова –  учител по БЕЛ
  • Марияна Бунева – старши учител по БЕЛ, История и цивилизация
  • Мирела Кукова – старши учител по БЕЛ
  • Антония Георгиева – старши учител по БЕЛ
  • Малинка Синапова – ресурсен учител

Методично обединение „ЧУЖДИ ЕЗИЦИ“

  • Искра Дюлгерова – старши учител по АЕ
  • Биляна Дудуновска – старши учител по АЕ
  • Бистра Чолакова – старши учител по АЕ
  • Евдокия Симонова – старши учител по АЕ
  • Емилия Бойкова – учител по АЕ
  • Лилия Бодурова – учител по АЕ
  • Елена Моллова – учител по НЕ
  • Евелина Атанасова – учител по АЕ-начален етап

Методично обединение „МАТЕМАТИКА, ИНФОРМАТИКА, ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ“

  • Десислава Бозова – ръководител на направление „ИКТ“
  • Севди Местанов – ръководител на направление „ИКТ“
  • Стела Горялова – старши учител по математика
  • Мария Близнакова – старши учител по математика
  • Сибела Хаджиева – учител по математика
  • Татяна Кралева – учител по математика
  • Мехмед Качаров – старши учител по информатика и информационни технологии
  • Оксана Кисимова- Шемширова – старши учител по информатика и информационни технологии
  • Елена Бекярова – старши учител по информатика и информационни технологии

Методично обединение „ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ“

  • Михаил Башев –  учител по физика и астрономия, човекът и природата
  • Елица Трендафилова – учител по биология и здравно образование
  • Карамфилка Дичева – старши учител по химия и опазване на околната среда, човекът и природата
  • Дарина Хаджиева – училищен психолог

Методично обединение „ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ , ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ “

  • Жанет Велкова – старши учител по география и икономика
  • Магдалена Арнаудова – старши учител по история и цивилизация
  • Йълдъз Ахмед -старши учител по философия
  • Ивайло Михайлов -старши  учител по технологии, изобразително изкуство
  • Нихат Адемов – учител по музика
  • Валерия Митева- ресурсен учител
  • Магдалена Евтимова -ресурсен учител
  • Ирена Иванова- старши учител по история и цивилизация

Методично обединение „ФВС“

  • Васил Гаров – старши учител по ФВС
  • Николай Байрактаров – учител по ФВС
  • Евелина Заимова – старши учител по ФВС
  • Федя Кичуков- старши учител ФВС начален етап

Методично обединение – НАЧАЛЕН ЕТАП

  • Сузана Бодукова – старши учител
  • Росица Добрева – старши учител
  • София Карова – старши учител
  • Виолета Хаджийска – старши учител
  • Руска Коруджиева – старши учител
  • Стоянка Павлова – старши учител
  • Бойка Котелска – старши учител
  • Мария Макакова – старши учител
  • Ирина Сандова – старши учител
  • Диана Мусърлиева – логопед

Методично обединение – Учители в ЦОУД

  • Соня Кънева- старши учител в ГЦОУД
  • Юлия Демирова -старши учител в ГЦОУД
  • Светлана Дишлиева – старши учител в ГЦОУД
  • Радостина Димитрова – учител в ГЦОУД
  • Емине Качарова – учител в ГЦОУД
  • Саня Карамитева – учител в ГЦОУД
  • Стиляна Каменова -старши учител в ГЦОУД
  • Капка Узунова – старши учител в ГЦОУД
  • Фейка Джеферова – учител в ГЦОУД
  • Анелия Софтева – учител ГЦОУД
  •  Диляна Младенова – учител в ГЦОУД(прогимназиален етап)